Realizacje

Podjęcie decyzji o budowie domu wcale nie jest proste, ponieważ wymaga analizy potrzeb, możliwości finansowych, a także znalezienia odpowiedniej działki. Co więcej, często pojawiają się wątpliwości dotyczące samej realizacji, bo co jeśli projekt nie sprosta naszym oczekiwaniom, a dom zostanie wybudowany niezgodnie z nim? Doskonale rozumiemy, że klienci mogą mieć obawy i wątpliwości, dlatego też, na naszej stronie dostępna jest galeria przedstawiająca wykonane przez nas realizacje domów.

W tym miejscu znajdziecie zdjęcia różnych obiektów zarówno na samym początku budowy, jak i w trakcie oraz efekt końcowy. Wszystkie z nich stanowią również doskonałe źródło inspiracji dla osób, które szukają wymarzonego domu. Zdjęcia przedstawiają różnorodne obiekty, bo właśnie takie wykonujemy. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów i chcemy w pełni na nie odpowiedzieć. Co więcej, chętnie pomożemy przy wyborze projektu oraz dopasujemy jego parametry do wymagań działki.

Ogromną zaletą jeśli chodzi o realizację domów szkieletowych jest to, że można budować je przez cały rok, ponieważ tego typu technika pozwala ograniczyć prace mokre do minimum. Oznacza to, że całość może zostać wykonana nawet w 3 miesiące, więc bardzo szybko.

W naszej galerii dostępne są zdjęcia przedstawiające realizację budowy zarówno obiektów parterowych, jak i piętrowych, dzięki czemu łatwo można je dopasować do każdego typu działki. Obiekty parterowe proponujemy klientom, którzy dysponują dużą, najlepiej kwadratową działką. Natomiast piętrowe będą idealnym rozwiązaniem jeśli działka jest niewielka, a budynek musi być duży, np. ze względu na mieszkającą w nim liczbę osób.

Zakładka realizacje to doskonałe źródło inspiracji, które znacznie ułatwi wybór znalezienia wymarzonego projektu. A dzięki temu, że znajdziesz w nich również zdjęcia gotowych i umeblowanych wnętrz, to Twoja głowa będzie pełna pomysłów. Wszystkie te elementy sprawiają, że znajdziesz ciekawe inspiracje i przekształcisz je z naszą pomocą w funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym przestrzeń będzie dobrze zagospodarowana.

Domy:


Domy modułowe:


Wnętrza:


Inne: