Nasza oferta domów

Naszym celem jest pomoc klientom w tworzeniu ich wymarzonych domów drewnianych. Doskonale wiemy, że stworzenie idealnych czterech ścian to duże wyzwanie, ale zrobimy wszystko, aby spełnić marzenia naszych klientów.


W naszej ofercie znajdą Państwo domy:

 • Pasywne

  Tworzone przez naszą firmę domy pasywne to takie, w których do ogrzewania nie wykorzystuje się paliw nieodnawialnych. Oznacza to, że nie korzysta się w nich z gazu, oleju i węgla, natomiast do ogrzewania ma wystarczyć ciepło ziemi i energia słoneczna. Takie rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne, jednak aby było możliwe konieczna jest optymalizacja w zakresie pozyskiwania ciepła oraz redukcja jego strat.

 • Energooszczędne

  Ich główną zaletą jest zmniejszone zapotrzebowanie na ciepło, które jest możliwe dzięki temu, że sama konstrukcja oraz użyte do produkcji materiały ograniczają straty energii. Budowa domów szkieletowych energooszczędnych opiera się na zastosowaniu odpowiedniej izolacji oraz ekonomicznych rozwiązaniach grzewczych.

 • Parterowe

  Idealnie sprawdzą się dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych oraz mających problemy z poruszaniem. Domy parterowe dzięki temu, że nie mają różnicy poziomów umożliwiają wygodne przemieszczanie się, a niewielka liczba schodów lub ich brak pozwala na bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

 • Z poddaszem użytkowym

  To doskonałe rozwiązanie dla osób mających niewielką działkę, ponieważ budowa domów modułowych z poddaszem użytkowym zajmuje o wiele mniej miejsca niż obiekty parterowe. Co więcej, można w nich bez trudu zastosować energooszczędne rozwiązania.

 • Bliźniacze

  Stanowią doskonałą inwestycję, ponieważ koszt całkowitej realizacji rozkłada się na dwie rodziny. Budowa domów szkieletowych bliźniaczych to także oszczędność na ogrzewaniu, ponieważ ciepło przenika przez ściany z jednego obiektu do drugiego.

 • Modułowe

  Obiekty te oferujemy w kilku różnych modułach Z-form, L-form, M-form i XL-form. Doskonale sprawdzą się dla klientów, którym zależy na szybki czasie realizacji, ponieważ praktycznie w całości tworzymy je w naszej fabryce.

 • Małe domki całoroczne i letniskowe

  Dzięki temu, że tworzymy je z gotowych modułów powstają bardzo szybko, jednak to nie jedyna ich zaleta ponieważ oferowane obiekty letniskowe i całoroczne są również energooszczędne, ponieważ pokrywamy je specjalnym materiałem umożliwiającym dobrą termoizolację.

 • Garaże i wiaty

  Doskonale wiemy jak ważne jest w dzisiejszych czasach miejsce, w którym można bezpiecznie przechowywać samochód, dlatego też dla naszych klientów wykonujemy również garaże i wiaty.

W ramach naszej oferty wykonujemy domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, a także bliźniacze i szeregowe, dzięki czemu, każdy klient może zbudować z nami swój przyszły dom. Ponadto nasze usługi świadczymy nie tylko dla budynków w stanie surowym, ponieważ nasi klienci sami mogą zdecydować do jakiego etapu będą chcieli skorzystać z naszych usług.


Zarówno domy mieszkalne, jak i budynki o innym przeznaczeniu (usługowym, turystycznym, itd.) wykonujemy w technologii szkieletowej (drewnianej).

Oferujemy Państwu budownictwo, wolno stojące, jak również – bliźniacze i szeregowe.
W zależności od potrzeb mogą to być budynki parterowe a także wielokondygnacyjne.

Wszelkie obiekty budowlane stawiane są według sztuki budowlanej oraz tak, aby zaspakajać odczucia estetyczne – nowych, przyszłych właścicieli obiektu. 

Uwaga:Co więcej nasze budowle wykonujemy na podstawie projektów obecnych na rynku, ale również możemy stworzyć je na podstawie indywidualnego projektu naszego klienta.


 

Dzięki nowoczesnej technologii nasze domy możemy tworzyć nawet w trudnych warunkach gruntowych. Dzieje się tak ponieważ nasze konstrukcje łączone są przy pomocy specjalnych łączników, natomiast użyte do budowy drewno jest suszone komorowo. Właśnie dzięki temu charakteryzuje się ono dużą odpornością, natomiast położona na wierzch warstwa impregnatu tworzy barierę antykorozyjną oraz grzybobójczą.

Poza domami mieszkalnymi budujemy również konstrukcje usługowe lub turystyczne, które doskonale sprawdzą się również jako obiekty letniskowe. Wszystkie z nich wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Natomiast szeroka paleta kolorów pozwala na stworzenie zarówno stonowanych, jak i kolorowych budynków.

Nasze usługi wykonujemy z myślą o klientach, którzy pragną własnych czterech ścian. Tworzymy budowle, w których właściciele mogą cieszyć się ciszą i spokojem. Ich ściany w przeciwieństwie do tych znajdujących się w blokach nie przepuszczają hałasów znajdujących się za ścianą. Dlatego będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, którzy mają już dosyć uciążliwych krzyków sąsiadów.

Paleta kolorów dostępna w naszej firmie:

 

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@drewmod.pl