Nasza oferta domów

Naszym celem jest pomoc klientom w tworzeniu ich wymarzonych domów drewnianych. Doskonale wiemy, że stworzenie idealnych czterech ścian to duże wyzwanie, ale zrobimy wszystko, aby spełnić marzenia naszych klientów.


W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Domy pasywne
  • Domy energooszczędne
  • Domy parterowe
  • Domy z poddaszem użytkowym
  • Domy bliźniacze
  • Domy modułowe
  • Małe domki całoroczne i letniskowe
  • Garaże i wiaty

W ramach naszej oferty wykonujemy domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, a także bliźniacze i szeregowe, dzięki czemu, każdy klient może zbudować z nami swój przyszły dom. Ponadto nasze usługi świadczymy nie tylko dla budynków w stanie surowym, ponieważ nasi klienci sami mogą zdecydować do jakiego etapu będą chcieli skorzystać z naszych usług.


Zarówno domy mieszkalne, jak i budynki o innym przeznaczeniu (usługowym, turystycznym, itd.) wykonujemy w technologii szkieletowej (drewnianej).

Oferujemy Państwu budownictwo, wolno stojące, jak również – bliźniacze i szeregowe.
W zależności od potrzeb mogą to być budynki parterowe a także wielokondygnacyjne.

Wszelkie obiekty budowlane stawiane są według sztuki budowlanej oraz tak, aby zaspakajać odczucia estetyczne – nowych, przyszłych właścicieli obiektu. 

Uwaga:Co więcej nasze budowle wykonujemy na podstawie projektów obecnych na rynku, ale również możemy stworzyć je na podstawie indywidualnego projektu naszego klienta.


 

Dzięki nowoczesnej technologii nasze domy możemy tworzyć nawet w trudnych warunkach gruntowych. Dzieje się tak ponieważ nasze konstrukcje łączone są przy pomocy specjalnych łączników, natomiast użyte do budowy drewno jest suszone komorowo. Właśnie dzięki temu charakteryzuje się ono dużą odpornością, natomiast położona na wierzch warstwa impregnatu tworzy barierę antykorozyjną oraz grzybobójczą.

Poza domami mieszkalnymi budujemy również konstrukcje usługowe lub turystyczne, które doskonale sprawdzą się również jako obiekty letniskowe. Wszystkie z nich wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Natomiast szeroka paleta kolorów pozwala na stworzenie zarówno stonowanych, jak i kolorowych budynków.

Nasze usługi wykonujemy z myślą o klientach, którzy pragną własnych czterech ścian. Tworzymy budowle, w których właściciele mogą cieszyć się ciszą i spokojem. Ich ściany w przeciwieństwie do tych znajdujących się w blokach nie przepuszczają hałasów znajdujących się za ścianą. Dlatego będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, którzy mają już dosyć uciążliwych krzyków sąsiadów.

Paleta kolorów dostępna w naszej firmie:

 

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@drewmod.pl