Technologia

 


Konstrukcja drewniana szkieletowa stosowana przez firmę Drewmod jest obecnie coraz bardziej popularną technologią budownictwa mieszkaniowego na całym świecie. Wyróźniają ją znakomita trwałość, energooszczędność, szybkość montażu.

W trudnych warunkach gruntowych jest często jednym możliwym sposobem na wybudowanie własnego domu. Nasze domy wykonane są z wysokiej jakości drzewa suszonego komorowo do wilgotności 14-18%, czterostronnie struganego i fazowanego. Całość konstrukcji szkieletowych łączymy najwyższej jakości łącznikami. Dodatkowo podwaliny zabezpieczone są środkami impregnującymi, które zabezpieczają przed korozją biologiczną, działają bakterio i grzybobujczo.

Dom drewniany w konstrukcji szkieletowej jest montowany do wcześniej przygotowanego fundamentu w postaci piwnicy technicznej lub płyty betonowej. W przypadku zastosowania płyty konstrukcja mocowana jest za pomocą kotew rozporowych. Budowane przez naszą firmę domy cechują się wysoka energooszczędnością posiadając współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie od U ≤ 0,12 W/(m²K) dla wersji domów całorocznych.


 

 

© Drewmod. Prawa autorskie oraz prawo własności intelektualnej do wszystkich materiałów będących treścią niniejszej witryny są własnością firmy Drewmod.