Domy szkieletowe, drewniane

 

Drewmod to firma tworzona przez specjalistów. Budujemy domy drewniane bezpieczne dla środowiska i tanie w utrzymaniu. Jako producent domów szkieletowych zajmujemy się tworzeniem obiektów według projektu powierzonego, jak i własnego. Oferujemy domy szkieletowe o ergonomicznym rozmieszczeniu pomieszczeń. Skupiamy się bowiem zarówno na funkcjonalności, jak i na tym, aby nasze domy szkieletowe spełniały Państwa oczekiwania pod względem wizualnym. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi typami obiektów, które może Państwu zaproponować producent domów drewnianych- Drewmod.

 


 

Stodoła   6x 11,65m2

 

Dom szkieletowy w kształcie stodoły. Ergonomiczny rozkład pomieszczeń. Budynek ma dwie sypialnie z miejscem do przechowywania, łazienkę z dużym prysznicem, umywalką, miejscem na pralkę i magazyn, toaletę, przedsionek, spiżarnię, otwartą kuchnię oraz strefę dzienną z wydzielonym miejscem na salon i jadalnię. Dzięki dużym przeszkleniom, wnętrze jest świetnie doświetlone. Możliwość wykorzystania poddasza jako strych lub dodatkową przestrzeń mieszkalną. Do wyboru wiele kolorów elewacji oraz obróbki blacharskiej.

 

  

© Drewmod. Prawa autorskie oraz prawo własności intelektualnej do wszystkich materiałów będących treścią niniejszej witryny są własnością firmy Drewmod.