Domy szkieletowe parterowe

Doskonale wiemy, jak uciążliwe może być mieszkanie w bloku, dlatego zajmujemy się tworzeniem domów parterowych. To bardzo dobra alternatywa dla osób, które mają już dosyć słuchania uciążliwych sąsiadów, a jednocześnie nie potrzebują bardzo dużej przestrzeni z jaką kojarzone są budowle dwupoziomowe.

Oferta

Naszym klientom oferujemy szkieletowe domy parterowe, ponieważ są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale przede wszystkim ekonomiczne oraz energooszczędne. Co więcej stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej budowie i solidnej konstrukcji.

Nasi specjaliści do ich produkcji używają specjalnie oszlifowanego drewna, które jest odporne na korozję oraz zmienne czynniki atmosferyczne. A czas jego budowy może trwać nawet 3 miesiące.

Korzyści

Domy parterowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają stosunkowo dużą działkę budowlaną. Wtedy po ustawieniu na niej takiej budowli zostanie jeszcze miejsce na gródek. Będą one również doskonałym rozwiązaniem dla osób starszych, dla których pokonanie schodów w budynkach dwupoziomowych stanowi nie lada wyzwanie.

Ponadto brak schodów pozwala użytkownikom zaoszczędzić sporo miejsca. Jeśli jego wnętrze zostanie dobrze rozplanowane bez problemu zmieszczą się w nim pomieszczenia sypialniane i użytkowe, a także spiżarnia czy garderoba.

Osoby mające małe dzieci na pewno zadowolą domy parterowe, ponieważ łatwiej im będzie pilnować dzieci na takiej przestrzeni, co więcej nie będą musiały się martwić o niebezpieczne dla maluchów schody.

Podsumowanie

Szkieletowe konstrukcje parterowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na ekonomicznym i funkcjonalnym budynku. Modele szkieletowe doskonale izolują ciepło, ponieważ ich stelaże wypełnia się wełną mineralną. W ten sposób wytworzone ciepło długo utrzymuje się w pomieszczeniach, a ściany bardzo szybko się nagrzewają.

Domy parterowe szkieletowe tworzone są zgodnie z planem klientów tak, aby rozkład oraz ilość pomieszczeń odpowiadała ich wymaganiom. W ten sposób tworzymy dla nich wymarzone budowle.