Domki letniskowe modułowe


Jeśli marzy Ci się własny domek letniskowy, to doskonale się składa, ponieważ możesz go mieć dzięki technologii modułowej.

Zajmujemy się tworzeniem konstrukcji modułowych w technologii szkieletowej. Takie rozwiązanie pozwala nam tworzyć różnego rodzaju obiekty praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Stosujemy drewno suszone komorowo, które jest bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Natomiast pokrycie z laminatu tworzy barierę antykorozyjną.

Wykonywane przez nas domy modułowe w całości tworzone są w fabryce. Gotowy model przywozimy we wskazane przez klienta miejsce i ustawiamy na wylane z odpowiednim wyprzedzeniem fundamenty. W ten sposób otrzymujesz gotowy domek letniskowy, w którym możesz wypoczywać praktycznie od razu.

Zalety tego typu obiektów letniskowych:

  • Dużo krótszy czas wykonania w odróżnieniu od tradycyjnych konstrukcji.
  • Możliwość umieszczenia go na działce o trudnych warunkach gruntowych, które często występują na terenach znajdujących się blisko plaży czy jeziora, a więc w miejscach gdzie najczęściej stawia się takie konstrukcje.
  • Możliwość ustawienia go w dowolną stronę na działce.
  • Obiekty modułowe można powiększać poprzez dostawianie do nich kolejnych części,

Jak widać modułowe domki letniskowe posiadają wiele zalet, co więcej są one również ekologiczne, a przy tym równie trwałe jak obiekty murowane. Co więcej, to doskonała inwestycja, która szybko się zwróci, a Ty będziesz mógł wypoczywać w pięknej okolicy przez całe wakacje.

Nasza firma dysponuje różnymi projektami tego typu obiektów, dlatego każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny. Co więcej, dysponujemy również szeroką gamą kolorystyczną, dzięki czemu możemy stworzyć obiekt w Twoim wymarzonym kolorze.

Pomożemy Ci stworzyć wspaniałe miejsce, które będzie Twoją odskocznią od codziennego życia i pozwoli odpocząć od zgiełku i hałasu. To od Ciebie zależy na jak duży obiekt się zdecydujesz. Najlepiej dostosować jego wielkość do liczby członków rodziny, którzy będą w nim wypoczywać. Wykonujemy również domki letniskowe z tarasem, który stanowi idealne miejsce do grillowania.